Начало/Отзиви/Христо Х.Христо Х. October 21, 2021 • 0 мин четене Нямаше изчакване за часа. Приеме ме веднага. Доволен съм от прегледа. Лекарят се държеше много добре. Разясни ми положението и ми преппоръча решение за проблема. Сподели статията: Facebook Twitter LinkedIn Копирай Копирано! Предишна статия Димитър Д. Следваща статия Росица З.
Болести на дебелото черво Дивертикулоза и дивертикулит на дебелото черво June 29, 2016 • 1 мин четене
EHS Кои са специфичните усложнения и как да бъде намален рискът от възникването им? November 11, 2015 • 1 мин четене