Начало/Отзиви/Христо Х.Христо Х. October 21, 2021 • 0 мин четене Нямаше изчакване за часа. Приеме ме веднага. Доволен съм от прегледа. Лекарят се държеше много добре. Разясни ми положението и ми преппоръча решение за проблема. Сподели статията: Facebook Twitter LinkedIn Копирай Копирано! Предишна статия Димитър Д. Следваща статия Росица З.
Хернии на предната коремна стена Интервю с д-р Росен Тушев – ръководител на „Вита Херния Център” November 6, 2015 • 1 мин четене
Метаболитна хирургия Метаболитна хирургия: Ефикасно решение или последна възможност September 25, 2019 • 1 мин четене