Начало/Отзиви/Милен Г.Милен Г. December 2, 2025 • 0 мин четене Страхотен специалист. Беше внимателен, подробно обясни всичко. Изключително съм доволен и ще го препоръчвам винаги. Помогна както на мен, така и на моята съпруга преди години. Страхотно чувство за хумор. Сподели статията: Facebook Twitter LinkedIn Копирай Копирано! Предишна статия Станислава П. Следваща статия Иван Н.
EHS Каква е кривата на обучение и необходимата квалификация за лечение на херния? November 11, 2015 • 1 мин четене
Хернии на предната коремна стена Какво трябва да знаем за хернията? (Интервю с д-р Росен Тушев, ръководител на „Вита Херния Център”) November 6, 2015 • 1 мин четене